Deweloper wybuduje 8,7 tys. mkw. magazynów. W 2021 roku Panattoni ukończyło dla spółki InPost centra logistyczne o powierzchni niemal 100 tys. mkw. w 11 lokalizacjach (w Wałbrzychu, Poznaniu, Wrocławiu, Kaliszu, Siedlcach, Goleniowie, Białystoku, Olsztynie, Warszawie i dwa w Krakowie).

Central European Logistics Hub to największy w Europie kompleks logistyczny o planowanej powierzchni ponad 720 tys. mkw. Magazyny są zlokalizowane przy ul. Jędrzejowskiej w Łodzi, tuż przy A1. Hub jest oddalony o 30 km od węzła Łódź Północ. Wybudowano już niemal 550 tys. mkw. W budowie jest ok. 40 tys. mkw. Na wynajem powierzchni w tym centrum zdecydowały się BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, Media Expert, Smyk.

Poza centrum w Łodzi Panattoni dostarczy kolejne 85 tys. mkw. w inwestycjach w Rzeszowie, Tychach, Mikołowie, Radomiu, Warszawie, Koninie, Pile, Gdańsku, Grudziądzu i Krakowie.

Panattoni dostarcza powierzchnie na potrzeby sprzedaży w internecie. Buduje big boxy, parki dla wielu najemców, magazyny ostatniej mili oraz obiekty BTS – szyte na miarę, na zamówienie konkretnego najemcy. Dla e-commerce deweloper wybudował ok. 4 mln mkw. powierzchni, to  30 proc. wszystkich inwestycji firmy.