Reklama

Mieszkaniowa Skanska już w Małopolsce. Wybuduje Hemmę Orawską

Przy ul. Orawskiej na krakowskim Starym Podgórzu szwedzki deweloper wybuduje apartamentowiec ze 138 mieszkaniami.

Aktualizacja: 09.07.2021 11:08 Publikacja: 09.07.2021 10:51

Foto: materiały prasowe

Do tej pory Skanska Residential Development Poland budowała osiedla w Warszawie. Teraz szwedzka firma wchodzi do Krakowa z inwestycją Hemma Orawska. To pięciopiętrowy apartamentowiec ze 138 mieszkaniami o powierzchni od 29 do 107 mkw. Lokale będą mieć ok. 2,7 - 2,9 metrów wysokości. Przy mieszkaniach na parterze powstaną prywatne ogródki. Będzie też zielone patio dla wszystkich mieszkańców. W budynku powstanie recepcja.

„Hemma" w języku szwedzkim znaczy „w domu". – W przypadku naszej inwestycji chodzi też o dom w samym sercu miasta – mówią przedstawiciele dewelopera.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, dla pary, dla rodziny. To dobry czas na szukanie lokalu?
Nieruchomości
Popyt na biura nakręcają renegocjacje umów
Nieruchomości
Trójmiasto zdominowało rynek mieszkań premium. Ta część rynku też nie ma lekko
Nieruchomości
Deweloperzy lubią „obwarzanki” i kurorty. A co lubią klienci?
Nieruchomości
„Pomysły” deweloperów, czyli jak z domu może powstać blok
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama