Budowa rozpoczęła się kilka dni temu. Mieszkania będą gotowe w czerwcu 2022 roku. W II etapie osiedla deweloper Aurec Home zaoferuje 140 mieszkań - 101 lokali dwupokojowych, 35 trzypokojowych oraz cztery mieszkania czteropokojowe. W tej części inwestycji powstanie 111 stanowisk parkingowych w garażach podziemnych i dziesięć miejsc parkingowych na terenie osiedla. Prace budowlane, podobnie jak w przypadku I etapu inwestycji, poprowadzi firma Hochtief Polska.

- Sprzedaż mieszkań w Miasteczku Jutrzenki rozpoczęliśmy w lipcu ubiegłego roku. Większość lokali z pierwszego etapu jest wyprzedana – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży Aurec Home. Deweloper zaplanował na osiedlu siłownie – tradycyjną i plenerową, drewniane leżanki przy oczkach wodnych i fontannach. Będą też miejsca do uprawiania jogi. Pojawią się też szklarnie.

- Proponujemy także rozwiązania ekologiczne - panele fotowoltaiczne, które dostarczą energii do części wspólnych, ławki solarne z ładowarkami do urządzeń mobilnych oraz miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych – mówią przedstawiciele Aurec Home.

Miasteczko Jutrzenki powstaje przy ul. Jutrzenki 114 w warszawskich Włochach, przy granicy z Ochotą. Miejsce jest dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami miasta.

Aurec Home jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Aurec Capital (z oddziałami w Berlinie, Nowym Jorku, Szanghaju i Tel Awiwie), która działa w branżach nieruchomości, private equity i venture capital. Grupa działa od lat 60. W Polsce Aurec Home jest obecny od 2010 roku.