Największy teren o powierzchni prawie 14 ha znajduje się w Bydgoszczy, na terenie Bydgoskiego Parku Technologicznego, jednego z największych parków przemysłowo - technologicznych w Polsce.  Planowany jest na niej magazyn o powierzchni prawie 70 tys. mkw. To pierwsza inwestycja P3 w tym mieście i regionie.

We Wrocławiu, na działce o powierzchni ok. 4 ha położonej w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego, powstanie obiekt o powierzchni 18,5 tys. mkw. Magazyn we Wrocławiu, podobnie jak w Łodzi, to typowe lokalizacje dla logistyki miejskiej.

W Łodzi P3 wybuduje dwa budynki o łącznej powierzchni ponad 44 tys. mkw., które będą uzupełnieniem oferty dewelopera w tym mieście.

Bartłomiej Hofman, dyrektor zarządzający P3 Logistic Parks w Polsce, podkreśla, że ostatni rok był dla firmy wyjątkowo udany. - Podpisaliśmy umowy najmu na ponad 380 tys. mkw. powierzchni. Rozpoczęliśmy budowy magazynów o łącznej powierzchni przekraczającej 150 tys. mkw. i zakończyliśmy budowę ponad 70 tys. mkw. nowych obiektów – mówi. – Koncentrowaliśmy się jednak nie tylko na budowie i komercjalizacji, ale także na powiększaniu naszego banki ziemi.

Dodaje, że popyt na takie obiekty to wynika w dużej mierze z rosnącej popularności handlu internetowego. Klienci chcą mieć zamówiony towar jak najszybciej.