Vendo Park w Radzyminie został w całości skomercjalizowany jeszcze przed otwarciem. Najemcami są KiK, Media Expert, drogeria Rossmann i Zakłady Mięsne Stanisławów.

Park handlowy powstał w bezpośrednim sąsiedztwie dyskontu spożywczego Lidl, na działce o powierzchni 5,2 tys. mkw. - Obiekt, ze względu na powierzchnię, mieści się w kategorii centrów convenience. Skupia się na zaspokojeniu podstawowych potrzeb zakupowych i wygodzie kupujących - tłumaczą przedstawiciele firmy Trei Real Estate Poland, która jest deweloperem obiektu.

- Zlokalizowany na terenie aglomeracji warszawskiej Radzymin, potrzebował w naszej ocenie uzupełnienia dostępnej oferty o sklepy, w których mieszkańcy mogą zrobić szybkie, codziennie zakupy. W województwie mazowieckim mamy już osiem parków handlowych i doskonale wiemy, że odpowiedni format i dobór najemców to klucz do sukcesu tego typu projektów – mówi cytowany w komunikacie Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. - Vendo Park w Radzyminie to ostatni otwierany obiekt z zaplanowanych na  ten rok. Z dumną mogę powiedzieć, że przewyższyliśmy zakładane tempo wzrostu – 2021 rok zamykamy wynikiem ośmiu nowych Vendo Parków, rozbudowaliśmy również obiekt w Pułtusku, a w realizacji mamy już kolejne projekty.

W tym roku firma Trei dostarczyła obiekty handlowe w Zielonce, Myśliborzu, Koszalinie, Piekarach Śląskich, Oświęcimiu, Inowrocławiu, Radzyminie i Chorzowie. Ostatni z nich deweloper zrealizował wspólnie z inwestorem Patron Capital. W ramach zawartej z nim spółki joint venture Trei planuje budowę kolejnych kilkunastu Vendo Parków o wartości 140 mln euro. Dwa projekty – w Otwocku oraz Skarżysku-Kamiennej są w trakcie budowy, a kolejne - w Łapach i Siedlcach znajdują się na etapie przygotowania projektowego. 

Międzynarodowa firma Trei Real Estate, z siedzibą w Niemczech, rozwija sieć Vendo Parków w Polsce, Czechach i na Słowacji. Łącznie powstało już 39 obiektów, z czego 29 – w Polsce.