W przyszłym miesiącu Michał Białas obejmie stanowisko head of business development w budującej nieruchomości logistyczno-przemysłowe firmie 7R. Będzie odpowiadał za rozwój portfela nieruchomości i najemców, a także realizację strategii rozwoju firmy na kluczowych rynkach. Białas dotychczas odpowiadał za rozwój w Polsce Grupy Accolade.

- Wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie Michała, jego umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych oraz wcześniejsza współpraca z różnymi interesariuszami działającymi w branży nieruchomości będą niezwykle pomocne w jego nowej roli. Dzięki wsparciu Michała jeszcze lepiej i coraz efektywniej będziemy mogli realizować ambitną strategię rozwoju i dalszego budowania wartości naszej marki – skomentował Tomasz Lubowiecki, prezes i założyciel 7R.

- Dołączyłem do firmy, która wyróżnia się innowacyjnością, elastycznością i inwestycjami w zrównoważony rozwój, co w czasach dużej konkurencji i nowych wyzwań gospodarczych jest niezwykle istotne. Będziemy nieprzerwanie stawiać na jakość naszych usług, produktów i relacji, aby być godnym zaufania i solidnym partnerem. Głęboko wierzę, że to właściwa droga. W zespole dostrzegam ogromny potencjał i chęć do działania – to grupa ekspertów i liderów w swoich dziedzinach. W połączeniu z bogatym know-how organizacji stwarza to doskonałe warunki do dalszego wzrostu – powiedział Białas.