Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.10.2018 21:27 Publikacja: 16.10.2018 21:27
Foto: Intel Free Press/Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0
Brytyjski astrofizyk i fizyk teoretyczny Stephen Hawking zmarł 14 marca tego roku w Cambridge. Dziś do księgarni trafiła nowa książka pt. "Brief Answers to the Big Questions".
W książce znalazły się odpowiedzi na pytania, które zadawano Hawkingowi. "Każdy z nas może swobodnie wierzyć w to, czego pragnie, a moim zdaniem najprostszym wyjaśnieniem jest to, że nie ma Boga" - pisze Hawking cytowany przez The Telegraph.
Superbakterie to szczepy, które uodporniły się na działanie wielu różnych antybiotyków. Gnieżdżą się one w głębi...
Od przyszłego roku duże, publiczne spółki będą musiały zwiększyć reprezentację kobiet w radach nadzorczych lub z...
Kojarzymy je z eleganckimi doniczkami i pewnymi trudnościami w utrzymaniu. Tymczasem w naturalnym środowisku te...
Jam jest robot hartowany, zdalnie prądem sterowany – pisał Lem w „Bajkach robotów”. Dziś nie dziwi napędzanie ro...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Zespół badawczy kierowany przez naukowców z Instytutu Maxa Plancka w Niemczech przetestował na myszach połączeni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas