Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.07.2025 21:50 Publikacja: 08.05.2023 03:00
Foto: PAP/EPA
Po zeszłorocznym zwycięstwie ukraińskiej Kalush Orchestra w Turynie organizatorem tegorocznej edycji konkursu powinna być Ukraina, jednak w związku z wojną prawo organizacji przypadło Wielkiej Brytanii po tym, jak drugie miejsce w 2022 roku zajął jej reprezentant Sam Ryder.
Zgodnie z zasadami Europejskiej Unii Nadawców (EBU) oba państwa, Ukraina i Wielka Brytania, są współorganizatorami, a wśród prowadzących konkurs będą Brytyjczycy i Ukraińcy.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Linkin Park, Muse, Future, Massive Attack i Nine Inch Nails – to były największe gwiazdy zakończonego 6 lipca na...
Stało się: 76-letni Ozzy Osbourne, walczący z chorobą Parkinsona, pożegnał się z fanami koncertem na stadionie V...
AC/DC powróciło na PGE Narodowy po dekadzie przerwy, dając z siebie wszystko, choć Angus Young ma już 70 lat, za...
W sobotę, 5 lipca Ozzy Osbourne i Black Sabbath z towarzyszeniem gwiazd w Birmingham pożegnają się z fanami. W s...
Quebonafide, jeden z najpopularniejszych polskich raperów, jako pierwszy polski artysta sprzedał bilety na dwa n...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas