W TVN widzowie nie zobaczą konkursów w Wiśle i Zakopanem. Te pokażą Eurosport i TVP.

Poza konkursami Pucharu Świata kibice na antenie TVP będą mogli oglądać tylko mistrzostwa świata w lotach narciarskich, które w dniach 11-13 marca zaplanowano w norweskim Vikersund. Otwartym nadawcą skoków będzie zaś TVN.

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich startuje 20 listopada, wraz z inauguracją Pucharu Świata w austriackim Soelden.

Discovery Sports na mocy umowy z Infrontem przedłużyło do końca sezonu 2025/26 prawa do transmisji Pucharu Świata FIS kobiet i mężczyzn w skokach narciarskich, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie, narciarstwie dowolnym, a także mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym i alpejskim oraz zawodów ISU w łyżwiarstwie oraz biathlonowego World Team Challenge i letniego Grand Prix w skokach narciarskich.

- Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy polskich widzów i inwestujemy, aby pokazywać im najważniejsze wydarzenia sportowe świata! Od lat budujemy i rozwijamy portfolio praw sportowych, a dyscypliny zimowe zawsze zajmowały w nim szczególne miejsce. Jestem bardzo szczęśliwa, że w nadchodzących latach wszyscy Polacy będą mogli z zapartym tchem oglądać starty naszych skoczków w TVN, Eurosporcie i Playerze. Skoki to podstawa sportowej zimy, ale nasza propozycja dla widzów jest kompleksowa i gwarantuje tysiące godzin transmisji z wielu pasjonujących dyscyplin - napisała w komunikacie prasowym Dorota Żurkowska-Bytner, dyrektor Eurosportu w Polsce.