Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 14.10.2020 09:55 Publikacja: 14.10.2020 09:48
Foto: stock.adobe.com
Przez ostatnie lata aktywność muzyka była ograniczona ze względu na problemy zdrowotne. Jednak we wtorek 70-letni artysta ogłosił wydanie dwóch nowych piosenek, pierwszych od 15 lat.
W równie zaskakujący sposób Wonder poinformował, że wyda utwory we własnej wytwórni, rezygnując ze współpracy z Motown, gdzie nagrywał od 1962 roku.
4 czerwca w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie odbyła się Gala Finałowa 18. edycji konkurs...
Panoramiczna wystawa stu lat sztuki rumuńskiej w MCK w Krakowie jest pierwszym w Polsce tak obszernym pokazem ki...
Ewa Dałkowska, jedna z najwybitniejszych aktorek swojego pokolenia, odeszła po ciężkiej chorobie w wieku 78 lat.
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Wojciech Chmielarz, gwiazda polskich powieści kryminalnych, w podkaście „Rzecz o Książkach” opowiada o swoim naj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas