Organizatorzy zdecydowali, że w każdym wybranym mieście odbywać się będą dwa koncerty, by rozwiązać jeden z największych problemów środowiska artystycznego: polega na tym, że gwiazdy zeszłorocznych imprez straciły swoją szansę na pokazanie się publiczności. Aby tak nie było, podczas pierwszego wieczoru zagrają ci, którzy znaleźli się w zeszłorocznym programie, a podczas drugiego artyści wybrani do tegorocznego. Karnet jednodniowy kosztuje 189 zł, dwudniowy – 319 zł.

Drugie rozwiązanie wynika z rozporządzeń rządowych. Dopuszczają sprzedaż na wydarzenia w plenerze 250 biletów dla osób niezaszczepionych. Zaszczepionym można sprzedawać bez ograniczeń. Organizatorzy będą sprawdzać certyfikaty z kodem QR, które można pobrać ze stron przeznaczonych dla pacjentów.

W Krakowie (6 i 7 sierpnia) zagrają – Dawid Podsiadło, WaluśKraksaKryzys, Daria Zawiałow, Organek; w Warszawie (13 i 14 sierpnia) m.in. Król, Artur Rojek, Zdechły Osa, Ralph Kamiński, Brodka. W Poznaniu (20 i 21 sierpnia) Vito Bambino, Maria Peszek, Zalewski, Muchy i Organek, w Żywcu zaś (27 i 28 sierpnia) – Bluszcz, Kwiat Jabłoni, Dawid Podsiadło, Natalia Przybysz, Ralph Kaminski, Zalewski. Wszystkie obiekty mogą pomieścić wielotysięczną publiczność.