Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.09.2017 18:36 Publikacja: 13.09.2017 17:59
Martyna Jakubowicz lubi intymność songów Cohena
Foto: Fotorzepa, Michał Walczak
Już sama lista artystek robi wrażenie. Na scenie Klubu Wytwórnia spotkają się Matylda Damięcka, Ania Dąbrowska, Martyna Jakubowicz, Gaba Kulka, Iza Lach, Anita Lipnicka, Grażyna Łobaszewska, Maria Peszek, Julia Pietrucha, Renata Przemyk, Natalia Przybysz i Daria Zawiałow.
Podczas niedzielnego koncertu „Cohen i kobiety" usłyszymy w ich wykonaniu dobrze znane piosenki w nowej, poruszającej interpretacji. Każda z wokalistek zaprezentuje własną wersję jednego z songów zmarłego w tym roku kanadyjskiego barda. Pomysłodawcą koncertu jest Marcin Tercjak, dziennikarz radiowy i publicysta muzyczny.
Wojciech Chmielarz, gwiazda polskich powieści kryminalnych, w podkaście „Rzecz o Książkach” opowiada o swoim naj...
Browary Warszawskie i wrocławska Kępa Mieszczańska to propozycja Echo Group dla inwestorów zainteresowanych wykończonymi mieszkaniami w prestiżowych lokalizacjach, gotowymi do zarabiania od zaraz.
Tomasz Pindel w roli przewodnika po świecie iberoamerykańskiej literatury, duchowości i historii. Tłumacz, liter...
To będzie wydarzenie, które zachwyca nie tylko rozmachem organizacyjnym, ale również głębokim zrozumieniem potrz...
Jak artyści, projektanci i architekci wykorzystują naukę, aby chronić wodę, życiodajny żywioł, którego nam coraz...
Przed nami niepowtarzalna Noc Muzeów 2025, którą świętować można w całej Polsce: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas