Reklama

U2 będzie promować Unię Europejską

Zespół U2 znany jest z tego, że angażuje się w sprawy polityczne. Lider grupy, Bono, zapowiedział, że podczas koncertów artyści skupiać będą swoją uwagę na temacie Unii Europejskiej.

Aktualizacja: 29.08.2018 14:57 Publikacja: 29.08.2018 14:49

U2 będzie promować Unię Europejską

Foto: AFP

adm

W niemieckim dzienniku „Frankfurter Allgemeine Zeitung” pojawił się tekst napisany przez Bono, lidera zespołu U2. Muzyk podkreśla w nim, że europejska trasa koncertowa grupy, „Experience and Innocence Tour”, skupiała się będzie na Unii Europejskiej. Bono otwarcie mówi o tym, że jest zwolennikiem wspólnoty i wierzy w jej przyszłość. Podkreśla jednocześnie, że odradzić się mogą niebezpieczne ekstremizmy w Europie.

Jak informuje Radio Zet, na nadchodzących koncertach zespołu U2 pojawi się wielka flaga Unii Europejskiej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Kultura
Lech Majewski: Mamy fantastyczny czas dla plakatu. Nie boimy się AI
Kultura
Hockney, Cézanne, Niki de Saint Phalle i Cartier. Wakacyjne wystawy w Europie
Kultura
Polka wygrała Międzynarodowe Biennale Plakatu w Warszawie. Plakat ma być skuteczny
Kultura
Kendrick Lamar i 50 Cent na PGE Narodowym. Czy przeniosą rapową wojnę do Polski?
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Patronat Rzeczpospolitej
Gala 50. Nagrody Oskara Kolberga już 9 lipca w Zamku Królewskim w Warszawie
Reklama
Reklama