Reklama
Rozwiń

The Rolling Stones zagrają już we wrześniu

Legendarny kwartet wraca na scenę, by zagrać koncerty zaplanowane na 2020 r. 13-dniowe tournee rozpocznie się 26 września w The Dome w America's Center w St. Louis w stanie Missouri, a zakończy 20 listopada na Circuit of the Americas w Austin w Teksasie.

Aktualizacja: 23.07.2021 07:19 Publikacja: 23.07.2021 07:13

The Rolling Stones zagrają już we wrześniu

Foto: PAP/EPA

Zespół przyjedzie do większości miast, w których planował grać w 2020 r., choć koncerty w Vancouver, Louisville, Cleveland i Buffalo zostały odwołane z powodu trudności z harmonogramem. Aby to zrekompensować fanom, grupa dodała występy w Los Angeles i Las Vegas, a także na Jazz Fest w Nowym Orleanie.

- Jestem bardzo podekscytowany perspektywą powrotu na scenę – powiedział Mick Jagger – Chcę też podziękować wszystkim za cierpliwość. Do zobaczenia wkrótce! - mówił.

- Wracamy na tournee! - dodał Keith Richards. - Do zobaczenia!

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Patronat Rzeczpospolitej
Gala 50. Nagrody Oskara Kolberga już 9 lipca w Zamku Królewskim w Warszawie
Kultura
Biblioteka Książąt Czartoryskich w Krakowie przejdzie gruntowne zmiany
Kultura
Pod chmurką i na sali. Co będzie można zobaczyć w wakacje w kinach?
Kultura
Wystawa finalistów Young Design 2025 już otwarta