Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.10.2017 13:47 Publikacja: 16.10.2017 13:47
Foto: Ed Sheeran/Instagram
Ed Sheeran napisał o tym na Instagramie. "Miałem mały wypadek rowerowy i czekam na decyzję lekarzy, które mogą mieć wpływ na moje zbliżające się koncerty" - napisał.
Jego obrażenia wskazują na złamanie ręki. Sheeran, który akompaniuje sobie na gitarze, odbywa obecnie tournee po Azji. Czekają go jeszcze koncerty w Tajpej, Osace, Seulu i Tokio.
Wojciech Chmielarz, gwiazda polskich powieści kryminalnych, w podkaście „Rzecz o Książkach” opowiada o swoim naj...
Browary Warszawskie i wrocławska Kępa Mieszczańska to propozycja Echo Group dla inwestorów zainteresowanych wykończonymi mieszkaniami w prestiżowych lokalizacjach, gotowymi do zarabiania od zaraz.
Tomasz Pindel w roli przewodnika po świecie iberoamerykańskiej literatury, duchowości i historii. Tłumacz, liter...
To będzie wydarzenie, które zachwyca nie tylko rozmachem organizacyjnym, ale również głębokim zrozumieniem potrz...
Jak artyści, projektanci i architekci wykorzystują naukę, aby chronić wodę, życiodajny żywioł, którego nam coraz...
Przed nami niepowtarzalna Noc Muzeów 2025, którą świętować można w całej Polsce: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas