Firma wydała oświadczenie dot. świątecznej sesji zdjęciowej premier Ewy Kopacz w najnowszym numerze "Vivy!". Pod zdjęciami szefowej rządu widnieją tam informacje dot. marek ubrań i biżuterii, które ma na sobie Ewa Kopacz.

Radio Zet informowało w poniedziałek, że Kancelaria Premiera miała do magazynu pretensje o podanie informacji dot. marek bez wiedzy Ewy Kopacz. Edipresse Polska podkreśliło w oświadczeniu zamieszczonym na swojej stronie internetowej, że premier Ewa Kopacz nie wiedziała, że nazwy marek wykorzystanych w stylizacji zostaną opublikowane w materiale. Wydawnictwo napisało ponadto, że materiał ma charakter redakcyjny i nie były w nim lokowane produkty.

"Jakiekolwiek łączenie osoby Prezes Rady Ministrów Pani Ewy Kopacz z producentami wskazanymi w materiale jest nieuzasadnione. Ubolewamy nad faktem, że w związku z tą kwestią w mediach pojawiły się nieprawdziwe zarzuty wobec Pani Premier oraz Edipresse. Oświadczamy, że sesja z Panią Premier jest wyłącznie materiałem redakcyjnym, a udział Pani Premier w sesji zdjęciowej nie był związany z promowaniem żadnych marek czy produktów innych podmiotów" - czytamy w oświadczeniu.