Reklama

Udawali policjantów. Mają zarzuty

Podrobione legitymacje i identyfikatory policyjne, a także elementy umundurowania i kominiarki i broń – znaleźli policjanci w jednym z krakowskich mieszkań.

Aktualizacja: 10.03.2015 11:19 Publikacja: 10.03.2015 11:14

Udawali policjantów. Mają zarzuty

Foto: ROL

Teraz funkcjonariusze sprawdzają, czy lokator, który je wynajmował nie działał w gangu oszukujących głównie starsze osoby metodą na tzw. wnuczka i wyłudzał od nich pieniądze.

Krakowscy policjanci szukali 30-letniego mężczyzny, który powinien pójść do więzienia m.in. za pobicia czy dokonywanie przestępstw m. in. metodą „na policjanta".

Pozostało jeszcze 82% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
warszawa
Utrudnienia na stołecznej linii średnicowej. Wspólne honorowanie biletów KM i ZTM
Kraj
Polska będzie miała nowy rodzaj wojsk. Władysław Kosiniak-Kamysz: Na ich czele stanie płk lek. Mariusz Kiszka
Kraj
Jawne ceny mieszkań w Warszawie. W których dzielnicach zapłacimy najwięcej?
Kraj
Koniec pustych stacji rowerów miejskich? Naukowcy z WAT mają sposób
Reklama
Reklama