Aktualizacja: 27.02.2016 19:50 Publikacja: 27.02.2016 19:43
Miriam Shaded
Foto: www.facebook.pl
Szefowa fundacji Estera na swoim profilu na Facebooku napisała, że poszukuje dobrego prawnika, chce bowiem drogą sądową doprowadzić do zdelegalizowania islamu. Działaczka urodzona w Warszawie w polsko-syryjskiej rodzinie uważa, że islam jest systemem totalitarnym.
Prawnik, który ma za sobą wygrane duże sprawy w Polsce lub Unii Europejskiej, miałby jej pomóc w wygraniu takiego procesu i udowodnieniu jest tezy.
Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.
Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Prokuratura we Wrocławiu wszczęła śledztwo dotyczące nieprawidłowości finansowych w Centrum im. Willy’ego Brandt...
W narracji rosyjskiej zmienił się język opisu zwycięstwa w II wojnie światowej: z oddania hołdu poległym i uczcz...
Kilkadziesiąt najważniejszych europejskich think tanków spotka się w Warszawie i Toruniu, aby rozmawiać o przysz...
W trakcie ekshumacji prowadzonej w Puźnikach w Ukrainie naukowcy wydobyli szczątki co najmniej 42 osób – podało...
Tymczasowy pomnik polskich ofiar nie zostanie odsłonięty w 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej. „Rzeczpo...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas