Reklama
Rozwiń
Reklama

BBC o współpracy z TVP: Jesteśmy otwarci na koprodukcje

"BBC współpracuje z TVP na wielu polach, w tym sprzedaży gotowych produktów oraz przy lokalnych produkcjach formatów BBC Worldwide. Jesteśmy otwarci na koprodukcje z szerokim wachlarzem podmiotów w Polsce, w tym TVP" - tak Jacek Kosowski, general manager vice president BBC Worldwide Polska odpowiada na pytanie rp.pl o współpracę między TVP a BBC.

Publikacja: 12.02.2018 12:18

BBC o współpracy z TVP: Jesteśmy otwarci na koprodukcje

Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki

O współpracę między BBC a TVP spytaliśmy w związku z informacjami jakie pojawiły się w mediach przed kilkunastoma dniami.

Według tych informacji BBC chciało z Telewizją Polską nakręcić serial o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. TVP nie udzieliło oficjalnej odpowiedzi na tę propozycję.

Pozostało jeszcze 84% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Kraj
Znów gorąco przed 11 listopada w Warszawie. Marsz Niepodległości 2025 pod znakiem zakazów i napięć
Kraj
Dworzec Centralny w Warszawie zamknięty na 8 dni. Przewodnik dla pasażerów. Jak pojadą pociągi?
Kraj
Czy Rafał Trzaskowski pójdzie w Marszu Niepodległości? Prezydent Warszawy odpowiedział
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Kraj
Polska 2050 nie wskaże kandydata na wiceprezydenta Warszawy. „Najpierw zmiana polityki”
Reklama
Reklama