Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.02.2019 17:21 Publikacja: 11.02.2019 16:21
Foto: Gage Skidmore [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]
Swoimi słowami Pete Hegseth zaskoczył współprowadzących program: Eda Henry'ego i Jebediah Bilę.
Bila i Henry w niedzielnym programie skrytykowali zjedzenie przez Hegsetha przed rozpoczęciem emisji pizzy, która została po sobotnich obchodach Narodowego Dnia Pizzy. Hegseth odparł, że "pizza jest przydatna do spożycia przez dłuższy czas".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Budowa trasy tramwajowej do Dworca Zachodniego wkracza w decydującą fazę. W powstającym tunelu, pierwszym tego t...
Apel do Donalda Tuska, Prezesa Rady Ministrów
Dwa z rosyjskich dronów, które naruszyły polską przestrzeń powietrzną, został odnaleziony w miejscowościach Nowe...
Długo oczekiwany taras widokowy w Varso Tower – najwyższym budynku w Unii Europejskiej – oficjalnie otworzył swo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas