Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.06.2016 09:56 Publikacja: 31.05.2016 19:23
2 zdjęcia
ZobaczFoto: Rzeczpospolita
Pół roku to pierwszy moment, gdy w odpowiedzialny sposób można podsumować działania rządu i jego poszczególnych członków. Badanie przeprowadzone przy tej okazji przez ośrodek IBRiS dla „Rzeczpospolitej" pokazuje, że rząd wyraźnie traci ciepłe uczucia Polaków. Porównanie obecnych wyników badań z oczekiwaniami wobec ministrów sprzed pół roku niemal dla wszystkich członków rządu wypada źle.
W tej chwili czołówkę rankingu otwiera premier Beata Szydło – dobrze ocenia ją 36 proc. Polaków. Za panią premier w rankingu zestawionym wedle pozytywnych ocen znaleźli się wicepremierzy Mateusz Morawiecki oraz Jarosław Gowin (po 30 proc. poparcia).
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Łuk LGBT+ został wybrany w tegorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego. Po latach starań i wzbudzania emocji,...
Śledztwo dotyczące „dwóch wież” przejęła wiceszefowa warszawskiej prokuratury okręgowej. Czy prok. Ewy Wrzosek o...
Paraliżu komunikacyjny, który dotknął Warszawę we wtorkowy poranek, postawił miejskie służby w stan gotowości. W...
Nad ranem doszło do poważnej awarii w warszawskim metrze, która sparaliżowała ruch na linii M1. Przyczyną jest p...
Awaria infrastruktury na stacji Warszawa Praga spowodowała poważne zakłócenia w kursowaniu pociągów Szybkiej Kol...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas