Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 14.06.2025 18:31 Publikacja: 07.09.2023 14:56
Zęby smoka miały zatrzymać ukraińskie czołgi i pojazdy pancerne. Zdaniem Ukraińców nie było problemu z ich pokonaniem
Foto: mil.in.ua
Były dowódca kompanii Ajdar, Jewhen Dykyj powiedział Głosowi Ukrainy, jak ukraińskim siłom zbrojnym udało się przełamać pierwszą linię obrony Rosji podczas niedawnego natarcia w pobliżu miasta Tokmak w obwodzie zaporoskim na południu kraju.
Powiedział, że w szczególności "zęby smoka" były łatwe do sforsowania. - Dotarliśmy teraz do drugiej linii. Obejmuje ona te elementy - powiedział.
W mieście Jazd w Iranie aresztowanych zostało pięć osób. Oskarżono je o nielegalne robienie zdjęć oraz o „kolabo...
Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Paweł Wroński w rozmowie z mediami przekazał, że choć noc w Iranie i w...
Całą noc trwała wymiana ognia na Bliskim Wschodzie. W Izraelu słychać było syreny – Iran wystrzelił bowiem kolej...
W piątek wieczorem w Izraelu zawyły syreny alarmowe. W Tel Awiwie i w Jerozolimie słychać eksplozje.
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji potępiło nocne ataki powietrzne Izraela na Iran jako „niesprowokowane” i...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas