Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 28.08.2025 23:22 Publikacja: 13.01.2023 07:03
Wiaczesław Wołodin
Foto: PAP/EPA
"Byłoby właściwym dodać odpowiednie artykuły do Kodeksu karnego, z klauzulą mówiącą o konfiskacie... własności w Federacji Rosyjskiej" - napisał Wołodin. Jak dodał środki te byłyby "rekompensatą za szkody wyrządzone" przez osoby, które opuściły Rosję i które formułują krytyczne opinie pod jej adresem.
Wołodin wyjaśnił, że chodzi mu o osoby, które "uznały, iż można obrażać Rosję, jej mieszkańców, żołnierzy i oficerów, otwarcie wspierając złoczyńców".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy ze środy na czwartek wojska rosyj...
Paliwo w Rosji drożeje, bo ukraińskie drony atakują rafinerie i kolej. Kijów próbuje zahamować też rosyjski eksp...
Węgry nałożyły sankcje na Roberta Browdiego, ps. Madziar, którego oddział przeprowadził skuteczny atak dronów na...
Zapytany, czy istnieje sprzeczność między ostatnim krwawym atakiem na Ukrainę a deklarowanym przez Moskwę dążeni...
Do języka potocznego przeszło nieco romantyczne powiedzenie o tym, by może jednak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
Kanclerz Friedrich Merz zasugerował gotowość, ale nawet w koalicji są wątpliwości co do udziału niemieckich wojs...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas