Reklama
Rozwiń
Reklama

Rosja grozi USA "nieprzewidywalnymi konsekwencjami"

W nocie dyplomatycznej Rosja ostrzegła USA przed „nieprzewidywalnymi konsekwencjami”, jeśli dostawy broni na Ukrainę będą kontynuowane.

Publikacja: 15.04.2022 18:51

Rosja grozi USA "nieprzewidywalnymi konsekwencjami"

Foto: AFP

amk

Rosja oficjalnie zaprotestowała przeciwko zaopatrywaniu Ukrainy w broń przez Stany Zjednoczone.

Na początku tego tygodnia do departamentu stanu trafiła nota dyplomatyczna, w której Moskwa pisze o "nieprzewidywalnych konsekwencjach", jeśli USA będą nadal wspierać militarnie Ukrainę.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Konflikty zbrojne
Chiński lotniskowiec Fujian wszedł do służby. Te trzy elementy na pokładzie były „szczególnie widoczne”
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Konflikty zbrojne
Niemiecki generał Alexander Sollfrank: Rosja w każdej chwili może rozpocząć ograniczony atak na NATO
Konflikty zbrojne
Kolejny atak armii USA na łódź na Morzu Karaibskim. Bombowce USA w pobliżu Wenezueli
Konflikty zbrojne
Nuklearny pojedynek. Donald Trump czy Władimir Putin - kto mrugnie pierwszy?
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Konflikty zbrojne
Marek Świerczek: W Polsce postrzegamy Rosjan jako nieudolnych barbarzyńców. Tak nie jest
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama