Reklama

Wiceszefowa ukraińskiego rządu: Śmierć żołnierzy tylko zachęca Putina

- Ogromne straty, jakie ponosi Rosja, w tym śmierć żołnierzy, nie odstraszają Władimira Putina, a jedynie zachęcają go do dalszej agresji - oceniła w rozmowie z BBC wiceszefowa ukraińskiego rządu Olha Stefaniszyna.

Publikacja: 06.03.2022 11:09

Wiceszefowa ukraińskiego rządu: Śmierć żołnierzy tylko zachęca Putina

Foto: AFP

- Rozpoczęła się kolejna fala rosyjskiego planu terrorystycznego - powiedziała w rozmowie z BBC wiceszefowa ukraińskiego rządu Olha Stefaniszyna. Jak podkreśliła, „sytuacja się zaostrza, a w ukraińskich miastach ostrzeliwane są szpitale i przedszkola”. - Mimo determinacji Ukrainy, by oprzeć się inwazji, to zdecydowanie nie koniec - stwierdziła i dodała, że „ogromne straty Rosji”, w tym śmierć żołnierzy, „nie odstraszają Władimira Putina, a jedynie zachęcają go do dalszej agresji”. 

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Konflikty zbrojne
Coraz więcej młodych Ukraińców przyjeżdża do Niemiec po zmianie przepisów
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Konflikty zbrojne
Broń, która skłoniła Trumpa do zerwania układu z Rosją. Putin użył jej na Ukrainie
Konflikty zbrojne
Gen. Stanisław Koziej o wznowieniu testów broni atomowej przez USA: Władimir Putin przegra ten wyścig
Konflikty zbrojne
Ukraińcy okrążeni w Pokrowsku i Kupiańsku? Rosja zaprasza media
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Konflikty zbrojne
Władimir Putin za wszelką cenę szuka żołnierzy. W Rosji nikt już nie chce dobrowolnie iść do wojska
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama