Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.10.2018 17:15 Publikacja: 24.10.2018 16:51
Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu
Foto: 123RF
W Mińsku odbywa się kolegium resortów obrony Rosji i Białorusi.
W stolicy Białorusi minister obrony Rosji komentował możliwość rozmieszczenia na stałe dywizji sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych w Polsce. Zdaniem Siergieja Szojgu "nie sprzyja to zachowaniu stabilności i umocnieniu regionalnego bezpieczeństwa".
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W czwartek w mieście Deir Al Balah, położonym w centralnej części Strefy Gazy, izraelski atak lotniczy zabił 15...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Prezydent USA Donald Trump w rozmowie z dziennikarzami mówił o zawieszeniu broni w Strefie Gazy, zaznaczając, że...
Tak potężnego powietrznego uderzenia jeszcze nie było. W nocy z wtorku na środę Rosja wystrzeliła 741 dronów i r...
Eksperymentalny rosyjski dron Altius klasy HALE (High-Altitude Long-Endurance), który miał stanowić nową jakość...
Premier Izraela Beniamin Netanjahu ogłosił w poniedziałek w Białym Domu, że nominował prezydenta Donalda Trumpa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas