Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.08.2021 21:55 Publikacja: 11.08.2021 21:51
Foto: PAP/Wojciech Olkuśnik
Wcześniej w Sejmie Marek Suski przekonywał, że „lex TVN” ma „zapobiegać atakom na Polskę, które miały miejsce” – i w tym kontekście wymienił np. cyberatak na polskich ministrów przeprowadzony przez „jednego z naszych sąsiadów”. Czyli drugim argumentem za odebraniem amerykańskiej firmie telewizji TVN jest to, że minister Michał Dworczyk stracił hasło do swojej skrzynki. Może zrobił to, bo zagapił się na „Szkło kontaktowe”? Tego poseł PiS jednak nie wyjaśnił.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Rząd broni żołnierzy, opozycja i BBN atakują, a Rosja wykorzystuje chaos informacyjny. Spór o incydent w Wyrykac...
Komunikacja strategiczna jest kluczem w rozwiązywaniu kryzysów i rozbrajaniu bomb informacyjnych. Zawiodła na po...
Chińczycy znają polską scenę polityczną i sami wybierają sobie partnerów do rozmów. Gdy rząd PiS chciał działać...
Nowy niemiecki pomysł na zakończenie rozliczeń historycznych z Polską wyrasta z błędnych założeń. To nie znaczy,...
Prezydent Karol Nawrocki powiedział 1 września na Westerplatte, że „Polska potrzebuje sprawiedliwości i prawdy”,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas