Tylko 99 zł za rok czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 02.11.2017 19:23 Publikacja: 02.11.2017 21:00
Foto: Fotolia
Grupa studentów, która przyjechała na wykopaliska, wybrała się do lokalnego sklepu, w którym można się było zaopatrzyć w lokalne piwo. Pełni młodzieńczej naiwności zamówili kilka, ciesząc się na wieczorny relaks po upalnym dniu. – A puste butelki na wymianę macie? – usłyszeli złowróżbne pytanie. Nie mieli. Prawda okazała się brutalna – nie ma butelek, nie ma piwa. Prośba o wyjaśnienie, skąd je wziąć, skoro dopiero przyjechali, spotkała się ze wzruszeniem ramion. Na szczęście Polak potrafi – udało im się pożyczyć cztery cenne butelki od lokalnego opiekuna studentów, który, jak wyjaśnił, część z nich odziedziczył po ojcu. Oczywiście musieli obiecać, że będą o nie dbać, a wyjeżdżając, zwrócą co do jednej.
W kwietniu CBOS odnotował blisko 50-punktowy spadek pozytywnych ocen stosunków polsko-amerykańskich. Czy fotogra...
Donald Tusk w orędziu wygłoszonym w 21. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej oferuje nam dużą porcję nar...
Rafał Trzaskowski przynosi polską flagę porzuconą przez Karola Nawrockiego. Patriotyzm staje się polem kampanijn...
Lider Konfederacji Korony Polskiej pozwala sobie na antysemickie, homofobiczne wypowiedzi, a nawet rękoczyny i w...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Mamy bardzo odważnych kandydatów na prezydenta, którzy niemal w pojedynkę pokonają Putina, poradzą sobie bez USA...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas