Wojciech Romański

Wojciech Romański

Mitsubishi wchodzi do galerii

W warszawskim centrum handlowym Promenada otwarto właśnie pierwszy w Polsce butikowy salon Mitsubishi. Pilotażowy projekt o nazwie Mitsubishi Store ma przybliżać markę klientom z największej polskiej aglomeracji.

Elektryczna ofensywa Grupy PSA

Już od przyszłego roku Peugeot Expert, Citroën Jumpy, Opel Vivaro i Vauxhall Vivaro będą dostępne z napędem w pełni elektrycznym. Do 2021 r. wersje akumulatorowe zyskają wszystkie lekkie samochody dostawcze, także w wersjach osobowych, oferowane przez te marki.

Manna zamiast kiełbasy

Politycy sprawiają wrażenie, jakby nie rozglądali się ostatnio wokół siebie. Brexit, wojny handlowe Donalda Trumpa, tracąca impet gospodarka Unii – w kumulacji niesprzyjających okoliczności Polska nie ma raczej szans na zachowanie statusu „zielonej wyspy". Jakim cudem sfinansują więc wyborcze obietnice?

Jeep Grand Cherokee: Chwilowe pożegnanie z Europą?

Koncern FCA przygotowuje się do przyszłorocznego zaostrzenia norm emisji CO2 w Europie – ofiarą ma paść flagowy model Jeepa, Grand Cherokee.

Czas skończyć z graniem pod siebie

Obecne konflikty pomiędzy władzą centralną a samorządami szkodzą wszystkim. Bez ustępstw nie da się tego załagodzić - mówi Tadeusz Zysk, wydawca, kandydat na prezydenta Poznania w wyborach samorządowych w 2018 r., kandydat na posła z listy PiS.

Galeria | Najlepsi samorządowcy w Muzeum Polin

Ranking Samorządów „Rzeczpospolitej” to najważniejszy, coroczny sprawdzian dla tych, od których zależy jakość funkcjonowania polskich miast i gmin. Zobaczcie tegoroczną galę w naszym obiektywie.

Autostrady: wiedeńska pułapka

Dla wszystkich podróżujących na południe tranzytem przez Wiedeń mamy dwie informacje: dobrą i złą. Niestety, skutki tej pierwszej w żadnym wypadku nie zrównoważą konsekwencji drugiej. Przynajmniej przez najbliższe trzy, cztery lata.

Toyota Hilux Dakar 2019: Kochaj to, czego (zwykle) nienawidzisz

Lubię klekot diesla Toyoty o poranku… Przyznaję, napawam się tym zdaniem wiedząc, jak bardzo jest w poprzek obecnej strategii komunikacyjnej marki.

Kia i Hyundai angażują się w budowę szybkich ładowarek w Europie

Kia Motors i Hyundai Motor inwestują w firmę IONITY. To utworzona przez producentów samochodów spółka joint venture, która ma rozbudowywać sieć szybkich ładowarek.