Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 19:36 Publikacja: 08.08.2023 04:52
Pociąg wykoleił się w Szwecji w wyniku podmycia nasypu kolejowego przez ulewny deszcz
Foto: PAP/EPA
Szwedzcy i norwescy meteorolodzy ogłosili czerwone alerty, najwyższy poziom zagrożenia gwałtownymi zjawiskami pogodowymi, w związku z ulewami, jakie już nawiedzają i dopiero mają nawiedzić Skandynawię w tym tygodniu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Co najmniej 51 osób zginęło w Teksasie wyniku gwałtownych powodzi, gdy po ulewnych deszczach woda z rzeki Guadal...
Rząd Japonii ostrzegł przed możliwością wystąpienia kolejnych silnych trzęsień ziemi w wodach na południowy zach...
Po trzęsieniu ziemi, którego epicentrum znajdowało się Cieśninie Drake’a, eksperci ostrzegają, że wybrzeże Chile...
Trzy dni po trzęsieniu ziemi o magnitudzie 7,7, które nawiedziło Mjanmę (dawną Birmę), w mieście Mandalaj spod g...
Ponownie wzrósł bilans ofiar silnego trzęsienia ziemi, które w piątek nawiedziło południową Azję. Według najnows...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas