Od środy 19 lutego klienci sklepów sieci POLOmarket będą mogli wziąć udział w kolejnej akcji lojalnościowej. Do zakupów zachęcać będą wesołe POLOzaury, które będzie można zebrać za naklejki. Sieć podkreśla, że po wielu zakończonych sukcesem akcjach licencyjnych, tym razem wprowadza autorski koncept i wzory maskotek.

- Po doświadczeniach z lat ubiegłych, w tym roku pierwszy raz zdecydowaliśmy się stworzyć projekt oparty o własną licencję, według własnego pomysłu. Siedem zaprojektowanych i stworzonych przez nas POLOzaurów to nie tylko wyśmienitej jakości maskotki, które można zabrać do domu, zbierając odpowiednią liczbę znaczków. Przygody tej szalonej siódemki dinozaurów zostały sfilmowane i stały się dla nas inspiracją do poruszenia problemów, z którymi codziennie borykają się rodzice naszych Maluchów. Zrobiliśmy to wspólnie z ekspertami z zakresu wychowania, psychologii i żywienia – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu POLOmarket.

Nowa akcja lojalnościowa ma być początkiem długofalowego projektu komunikacji marketingowej skierowanej do dzieci w wieku szkolnym oraz ich rodziców. Obejmie ona nie tylko możliwość zdobycia pluszaków, ale także filmowe przygody POLOzaurów na dedykowanej stronie internetowej i na kanale Youtube, a także w mediach społecznościowych i w aplikacji lojalnościowej POLOmarketu. W filmach poruszane mają być istotne tematy, takie jak dziecięce nawyki żywieniowe, niedostateczna aktywność ruchowa, problemy emocjonalne czy więzi rodzinne.

By zdobyć POLOzaury wystarczy robić codzienne zakupy w POLOmarkecie przy użyciu karty lojalnościowej – POLOkarty lub e-POLOkarty i zbierać specjalne znaczki: papierowe lub wirtualne. Znaczek można otrzymać za każde wydane 30 zł. Dodatkowe znaczki zapewniają tzw. produkty premiowe oznaczone w sklepach i gazetkach symbolem POLOzaurów. Zebranie 50 znaczków uprawnia do odebrania POLOzaura za darmo, a po zgromadzeniu połowy znaczków maskotki można zakupić w cenie 24,99 zł.

Akcja trwać będzie od 19 lutego do 21 kwietnia 2020 r. Regulamin dostępny jest w sklepach oraz na www.polomarket.pl lub www.polozaury.pl. Aplikację POLOmarket można pobrać za darmo z Google Play lub AppStore.