Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 20.11.2020 11:24 Publikacja: 20.11.2020 10:33
Steven Mnuchin, sekretarz skarbu USA
Foto: Bloomberg
"Rezerwa Federalna preferowałby utrzymanie całego wachlarza programów specjalnych, które powstały w trakcie pandemii koronawirusa i spełniają ważną rolę jako linia obrony dla naszej wciąż poszkodowanej i wrażliwej gospodarki" - mówi komunikat Fedu.
Mnuchin w czwartkowym liście wysłanym do Jerome'a Powella, prezesa Rezerwy Federalnej, wyjaśniał, że programy te spełniły już swoje zadanie. Emisje obligacji korporacyjnych wróciły do poziomu sprzed pandemii. Pieniądze z tych mechanizmów można natomiast wykorzystać w inny sposób.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Komisja Europejska pracuje nad siedmioletnim budżetem Wspólnoty w wysokości 1,717 biliona euro. Ukraina może otr...
Prezydent Donald Trump ogłosił w sobotę, że Stany Zjednoczone nałożą 30 proc. cła na towary pochodzące z Unii Eu...
Rząd w Bukareszcie musi przeprowadzić bolesne reformy fiskalne po tym, jak Rumunii głęboko w oczy zajrzało ryzyk...
Wielkoskalowej powodzi nie przewidujemy - mówili dziś w Sejmie eksperci IMGW. Rzeki podniosły się nawet o 1,5 m....
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Rola Ameryki na globalnej mapie geopolitycznej znalazła się w centrum uwagi ekspertów podczas dyskusji, która wp...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas