Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 18.08.2015 16:18 Publikacja: 18.08.2015 16:18
Foto: Bloomberg
Analitycy z Credit Suisse oszacowali, że łączne straty z tytułu ubezpieczeń mogą wynieść 1 - 1,5 mld dolarów opierając się na danych z doniesień chińskich środków przekazu, ale agencja Fitch uważa, że mogą być większe. Zapewne chińskie towarzystwa ubezpieczeniowe poniosą większość kosztów, ale nie wiadomo na razie, w jakim stopniu ich zaangażowanie zostanie przetransponowane do firm reasekuracyjnych.
"Wysoki wskaźnik penetracji ubezpieczeniowej w tej strefie morze uczynić z eksplozji jedną z najbardziej kosztownych katastrof dla chińskiego sektora ubezpieczeń w ostatnich kilku latach - uważa Fitch. - Roszczenia podważą prawdopodobnie działalność finansową niektórych graczy regionalnych oraz ubezpieczycieli nieruchomości i od wypadków z powodu dużego ryzyka nagromadzenia tych roszczeń na zniszczonych terenach" - stwierdza agencja w komunikacie.
W elitarnym spotkaniu „ważnych tego świata” wezmą udział polscy politycy i przedsiębiorcy. Spotkanie Grupy Bilde...
Dyrektor generalny JPMorgan Chase, Jamie Dimon, ostrzega, że obiecujące dane ekonomiczne mogą wkrótce ulec gwałt...
Donald Trump zapowiada, że w ciągu tygodnia, a najdalej dwóch, wyśle listy do najważniejszych partnerów handlowy...
Monachijski instytut Ifo podniósł prognozy wzrostu gospodarczego Niemiec na lata 2025-2026. Szczególnie mocno w...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Jest umowa USA z Chinami – poinformował prezydent Donald Trump na swojej platformie społecznościowej Truth Social.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas