Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 26.05.2020 09:27 Publikacja: 26.05.2020 09:27
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek
Start nowego tygodnia na warszawskiej giełdzie okazał się udany. WIG20 zyskał w poniedziałek prawie 0,9 proc. i znowu zbliżył się do górnej granicy konsolidacji w której znajduje się od kilku tygodni. Wczorajsza sesja była jednak też specyficzna, gdyż wolne mieli chociażby inwestorzy ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii co odbiło się na poziomie obrotów. Te, tylko nieznacznie przekroczyły poziom 400 mln zł. Dzisiaj już jednak powinno być pod tym względem lepiej. Czy uda się też podtrzymać pozytywne nastroje na rynku?
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Krajowe indeksy akcji po dwóch godzinach od startu wtorkowej sesji zamykają europejską tabelę. Spadki sięgają po...
Wzrost napięć na linii USA-Chiny sprawił, że na warszawskiej giełdzie stroną aktywniejszą byli sprzedający. Dzię...
Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” rusza z nowym wskaźnikiem rynkowym. Będzie on pokazywał nastawienie anality...
Po panice z piątkowego wieczoru, w poniedziałek przyszło uspokojenie na światowych rynkach akcji. Inwestorzy lic...
Po krótkotrwałej panice z piątkowego wieczoru, w poniedziałek na giełdy przyszło uspokojenie. Powszechnie uwierz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas