ENEMEF: Walentynki odbędzie się 12 lutego w 31 kinach Multikina w całej Polsce. Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 4:00 rano.

W ramach maratonu filmowego widzowie będą mogli zobaczyć między innymi komedię romantyczną „Planeta singli", która wchodzi do kin w piątek 5 lutego, a także komedie "Kocha, lubi, szanuje" i "Słowo na M".

"Planeta singli"
Polska, 107'
reżyseria: Mitja Okorn
scenariusz: Sam Akina, Jules Jones, Mitja Okorn, Łukasz Światowiec, Michał Chaciński
obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest nauczycielką muzyki, niezbyt pewną siebie, o romantycznej duszy. Swojej wielkiej miłości poszukuje w internecie na portalach randkowych. W walentynkowy wieczór dziewczyna spotyka Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy, a przy tym najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Mężczyzna proponuje Ani, aby została bohaterką jego show. Wkrótce program z jej udziałem staje się hitem. Nieoczekiwanie kobieta trafia na mężczyznę idealnego i nagle wszystko zaczyna się komplikować...

"Kocha, lubi, szanuje"
USA 2011, 118'
reżyseria: Glenn Ficarra, John Requa
scenariusz: Dan Fogelman
obsada: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone muzyka: Christophe Beck, Nick Urata

Cal wiedzie idealne życie aż do momentu, w którym żona go zdradza i występuje o rozwód. Zagubiony, samotny mężczyzna poznaje w barze Jacoba, który postanawia pomóc mu pozbierać się po rozstaniu i wprowadza go w świat zabawy, alkoholu i kobiet. Cal przechodzi przemianę, zaczyna nowe życie i osiąga szczęście. Niestety okazuje się, że to tylko pozory, mężczyzna szybko dostrzega, że w jego sercu nadal jest coś, co prowadzi go w miejsce, gdzie wszystko się zaczęło.

"Słowo na M"
Irlandia, Kanada 2013, 102'
reżyseria: Michael Dowse
scenariusz: Elan Mastai
obsada: Daniel Radcliffe, Zoe Kazan, Megan Park, Adam Driver, Mackenzie Davis

Lekki, zabawny i przyjemny film z odtwórcą Harrego Pottera w roli głównej, próbujący odpowiedzieć na odwieczne pytanie, czy możliwa jest przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną.

Autopromocja
ORZEŁ INNOWACJI

Ogłoszenie wyników konkursu już 28 września

Dowiedz się więcej

Wallace i Chantry łączy nić wzajemnego porozumienia odkąd tylko się poznali. Ponieważ Chantry jest zaręczona, relacja z Wallacem opiera się wyłącznie na przyjaźni. Z czasem sytuacja zaczyna się komplikować i oboje muszą zmierzyć się z rosnącymi w nich uczuciami. Ich złożona historia wciąga i bawi sytuacyjnym humorem oraz soczystymi dialogami.


KONKURS:

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ENEMEF: Walentynki w Multikinie, 12 lutego (piątek), godz. 22:00:

Multikino Warszawa Złote Tarasy - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)

Multikino Warszawa Wola - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.02.Imię Nazwisko)

Aby je wygrać, wyślij w czwartek (4 lutego) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes z danym kodem wysłany na podany numer w godz. 13.30 - 15.00 w dniu 4 lutego, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).