Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.03.2017 14:55 Publikacja: 15.03.2017 14:16
Foto: kadr z filmu /youtube
Nie jest jeszcze jasne, jaki kształt przybierze projekt, za który zabrała się wytwórnia Warner Bros. Jak donosi Hollywood Reporter, za scenariusz może być odpowiedzialny Zak Penn, a jedną z potencjalnie zainteresowanych gwiazd jest Michael B. Jordan, znany m.in. z takich filmów, jak "Creed" czy "Fantastyczna czwórka".
Przy realizacji nie ma brać udziału rodzeństwo Wachowskich, które w międzyczasie zmieniło płeć - Larry stał się Laną, a Andy zmienił imię na Lilly.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Zmarł Marcel Łoziński, jeden z najbardziej znanych na świecie polskich dokumentalistów. Był m. in. laureatem Eur...
W wieku 87 lat zmarł Terence Stamp, aktor znany między innymi z filmów „Teoremat”, „Sezon w piekle” i „Priscilla...
Greta Gerwig idzie za ciosem. Już pracuje nad „Narnią”. Gerwig zapewniła sobie znakomitą obsadę. Aslanowi głosu...
Zmarł profesor Andrzej Werner, krytyk filmowy, historyk filmu i literatury. Miał 84 lata
Rozgrywający się w Parku Narodowym Yosemite kryminalny serial „Dzikość” („Untamed") z Erikiem Baną pokazuje ludz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas