Reklama
Rozwiń
Reklama

Zmarła aktorka Almodovara Verónica Forqué

Hiszpańska aktorka Verónica Forqué, znana z nagrodzonej Oscarem czarnej komedii Pedro Almodovara „Kika”, została znaleziona martwa w poniedziałek w swoim domu w Madrycie.

Publikacja: 14.12.2021 14:54

Zmarła aktorka Almodovara Verónica Forqué

Foto: AFP

mz

- Popełniła samobójstwo w swoim domu – powiedział AFP rzecznik policji, nie podając dalszych szczegółów. Artystka od kilku lat zmagała się z depresją.

Forqué, która 1 grudnia skończyła 66 lat, była jedną z najpopularniejszych hiszpańskich aktorek w latach 80. i 90., występując w wielu komediach.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Patronat Rzeczpospolitej
Hollywood w Polsce! Twórcy największych światowych produkcji, m. in. "Mandalorian", "Z Archiwum X" i "Doktor Who" wybiorą Najlepszy Polski Serial Roku 2025!
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Film
Nie żyje Diane Ladd
Film
Rodzina pełna bólu i Steven Soderbergh na karuzeli kina
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Film
Wampiry i ludzie, czyli horror „Życie dla początkujących” już w kinach
Reklama
Reklama