Jak wybrać dobrego partnera w podróży?

Podróżowanie stało się stylem życia. Według dostępnych raportów od 55% do blisko 70% Polaków w 2018 roku wyjechało na urlop. Coraz chętniej wykorzystujemy nie tylko długie wiosenne weekendy, wakacje czy ferie zimowe, ale dosłownie każdą wolną chwilę – by zwiedzać inne kraje. Popularnością cieszą się także kilkudniowe wypady do światowych metropolii tzw. city-break. Podczas takich wyjazdów podróżujący nie tylko zwiedzają, ale też robią zakupy w sezonie wyprzedaży, bawią się na festiwalach muzycznych czy odwiedzają jarmarki świąteczne. Osoby podróżujące zawodowo chętnie przedłużają wyjazd służbowy zmieniając delegację w workation, czyli krótkie wakacje w trakcie pracy. Z kolei freelancerzy - osoby uprawiające wolny zawód - pracują zdalnie z nawet najdalszych zakątków świata, prowadząc życie cyfrowych nomadów. W organizacji podróży – zarówno tych bliższych, jak i egzotycznych – z pomocą przychodzą serwisy online i aplikacje mobilne, dzięki którym cały wyjazd można zaplanować dosłownie w kilka minut.

Publikacja: 28.03.2019 11:13

Jak wybrać dobrego partnera w podróży?

Turystyczne serwisy rezerwacyjne, jak www.esky.pl,  dzięki którym w domowym zaciszu można samodzielnie zaplanować i zarezerwować wyjazd, stanowią coraz chętniej wybieraną alternatywę wobec zorganizowanych form podróżowania. Wolimy wyjeżdżać tak, jak lubimy, a serwisy online i aplikacje mobilne umożliwiają nam szybkie i intuicyjne planowanie wymarzonych wypraw. Czym zatem warto się sugerować wybierając partnera podróży? Poniżej kilka podpowiedzi:

* Liczba linii lotniczych – duży może więcej i… taniej. W turystyce dostawca, który ma dostęp do jak najszerszej oferty przewoźników - zarówno tanich linii lotniczych, regularnych, jak i czarterowych - oraz współpracuje z przewoźnikami na całym świecie, może zaproponować optymalne warunki podróżowania i najatrakcyjniejsze cenowo oferty. W serwisie www.esky.pl podróżujący mogą wybrać ofertę 950 przewoźników i 1,3 miliona hoteli i apartamentów. 

Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Ekonomia
Witold M. Orłowski: Słodkie kłamstewka
Ekonomia
Spadkobierca może nic nie dostać
Ekonomia
Jan Cipiur: Sztuczna inteligencja ustali ceny
Ekonomia
Polskie sieci mają już dosyć wojny cenowej między Lidlem i Biedronką
Ekonomia
Pierwsi nowi prezesi spółek mogą pojawić się szybko