Reklama

Nowy prezes BlackBerry próbuje uspokoić zaniepokojenie klientów

Publikacja: 14.11.2013 16:46

John Chen

, nowo mianowany prezes

BlackBerry

, stara się uspokoić zaniepokojenie klientów i partnerów producenta smartfonów co do przyszłości firmy. Na oficjalnym blogu wyraził przekonanie, ze uda mu się zrestrukturyzować firmę, co wyjdzie na korzyść użytkownikom sprzętu firmy i akcjonariuszom.

"Zdaję sobie sprawę, żę będzie to wymagało czasu, dyscypliny i wiąże się z trudnymi decyzjami, ale jesteśmy gotowi podjąć  to wyzwanie" - deklaruje Chen.

Reklama
Reklama

Według rynkowych komentatorów taki komunikat ma przede wszystkim uspokoić klientów korporacyjnych, na których opiera się biznes producenta, a dla tych bardzo istotna jest stabilność firmy, z której usług i produktów korzystają.

To nie pierwszy przypadek w ostatnim czasie, kiedy BlackBerry postanowiło uspokoić nastroje wokół firmy. W ubiegłym miesiącu producent opublikował otwarty list z przekazem: „możecie nadal liczyć na BlacBerry".

Materiał Promocyjny
Lokaty mobilne: Nowoczesny sposób na oszczędzanie
Materiał Promocyjny
Jak osiągnąć sukces w sprzedaży online?
Ekonomia
KGHM optymalizuje zagraniczny portfel
Ekonomia
Apelują do Orlen Termika. Chodzi o zamówienia dla dostawców spoza UE
Ekonomia
PGE odstąpiła od ważnej umowy. Naliczono wysokie kary
Materiał Promocyjny
Presja dorastania i kryzys samooceny. Dlaczego nastolatki potrzebują realnego wsparcia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama