Materiał powstał we współpracy z BMW Financial Services

Mamy szeroką ofertę finansowania aut: leasing, kredyt oraz ubezpieczenia. Wszystko pod jednym dachem. Klient wybiera samochód, dostosowuje do siebie odpowiednie rozwiązanie finansowe, wysokość raty i wkładu własnego, który może wynosić nawet zero złotych, dodaje ubezpieczenie i wyjeżdża nowym BMW lub MINI z salonu – mówi Krzysztof Zaremski, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Jest to możliwe dzięki BMW Financial Services, który ma szeroką ofertę finansowania pojazdów poprzez leasing czy kredyt. – Dzięki BMW Financial Services można cieszyć się komfortem i dynamiką nowego BMW lub MINI z dopasowaną do swoich możliwości miesięczną ratą – bez ponoszenia od razu dużego wydatku na samochód – podkreśla Krzysztof Zaremski.

W BMW Comfort Lease rata leasingowa za samochód jest niska, bo klient spłaca tylko tę część wartości samochodu, która zużywa się w trakcie trwania umowy, a kontrakt jest elastyczny. To klient decyduje w trakcie trwania umowy, czy chce wykupić auto, oddać je, czy wziąć nowe.

materiały prasowe

W leasingu dostępny jest bogaty wybór modeli – również tych z najwyższych segmentów, ale też auta hybrydowe czy elektryczne. Dla samochodów z najwyższych segmentów stworzono specjalną promocyjną ofertę. BMW Financial Services finansuje również samochody używane BMW i MINI. – Nasze procedury przyznawania finansowania są proste i szybkie. Nie wpływają na zobowiązania kredytowe klientów – zapewnia Krzysztof Zaremski.

Firma podkreśla, że BMW Comfort Lease ma również zalety leasingu operacyjnego. Jeżeli klient prowadzi firmę to – zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i w odpowiedniej proporcji – opłatę wstępną oraz miesięczne raty można traktować jako koszt uzyskania przychodu.

BMW Financial Services oferuje elastyczne warunki leasingu. Klient może swobodnie dostosować parametry umowy. Opłata wstępna wynosi od 0 do 35 proc. wartości samochodu. Umowę można zawrzeć na okres od dwóch do pięciu lat. Jej wartość końcowa jest uzależniona od okresu oraz deklarowanego przebiegu w kilometrach.

Można zdecydować się na raty: stałe lub zmienne. Firma dba o klienta w czasie obowiązywania umowy. W czasie jej trwania – na jego życzenie – może na bieżąco informować o korzystnych dla niego usługach i produktach. Poza tym klienci mają na bieżąco dostęp do swojego kontraktu i faktur poprzez portal klienta. Jest dostępny online przez całą dobę.

Pod koniec umowy firma przypomina o tym fakcie i proponuje możliwości zakończenia kontraktu. – Umożliwiamy wygodny sposób zwrotu pojazdu, ale też przedstawiamy warianty wymiany na nowy model BMW lub MINI – mówi Krzysztof Zaremski.

Z oferty można skorzystać nawet wówczas, jeśli nie prowadzimy własnej firmy, po prostu prywatnie. – BMW Leasing Konsumencki to elastyczne i wygodne rozwiązanie – podkreślają przedstawiciele firmy.

Osoby fizyczne mogą dostosować do swoich potrzeb okres umowy, którą można podpisać na okres od dwóch do pięciu lat. – Oferujemy pełną obsługę w salonie. W jednym miejscu można wybrać auto, parametry finansowania i ubezpieczenie. Formalności rejestracyjne bierzemy na siebie. Klient tylko podpisuje dokumenty i wyjeżdża nowym BMW lub MINI z salonu – tłumaczy Krzysztof Zaremski.

Dodaje, że obowiązują łatwe procedury przyznania finansowania i nie mają one wpływu na zobowiązania kredytowe klienta, a po spłacie rat leasingowych może on wykupić swój samochód. Minimalna wartość wykupu to nawet 0,5 proc. ceny pojazdu.

Klient może mieć najnowsze BMW lub MINI za znacznie niższe miesięczne raty w porównaniu z tradycyjnym leasingiem lub kredytem, a spłaca tylko część wartości samochodu.

– I to klient sam decyduje, jak chce zakończyć umowę. Można wykupić pojazd, przejmując go na własność, zwrócić lub wziąć nowy. Nie trzeba już martwić się sprzedażą swojego używanego samochodu. Decyzję o sposobie zakończenia umowy klient podejmuje przed jej zakończeniem – dodaje Krzysztof Zaremski, dyrektor sprzedaży i marketingu BMW Financial Services.

Więcej informacji pod linkiem

Materiał powstał we współpracy z BMW Financial Services