Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO) zaprasza szkoły i placówki doskonalenia nauczycieli do uczestnictwa w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym ,,Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli".

Kolejne lata realizacji Programu oraz fakt, że cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem wśród placówek oświatowych dowodzą, jak bardzo jest on potrzebny. Dlatego ta, zapoczątkowana w 2009 r. inicjatywa edukacyjna, będzie kontynuowana również i w roku szkolnym 2017/2018.

Placówkom, które zgłoszą się do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu, GIODO zapewnia materiały edukacyjne i specjalistyczne szkolenia. Ponadto podczas trwania VIII edycji Programu, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w kolejnych wykładach online z cyklu „Lekcje z GIODO", zapoczątkowanych w ubiegłym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że wykłady, podczas których eksperci z Biura GIODO będą omawiali najbardziej interesujące, a jednocześnie sprawiające największe trudności interpretacyjne zagadnienia z zakresu ochrony danych osobowych i prywatności z punktu widzenia działalności szkoły, będą stanowiły cenne źródło wiedzy dla pedagogów.

Do uczestnictwa w Programie w roku szkolnym 2017/2018 zapraszamy szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne oraz ponadpodstawowe, a także placówki doskonalenia nauczycieli. Regulamin oraz więcej informacji dotyczących tej edycji Programu można znaleźć na stronie internetowej GIODO pod adresem http://giodo.gov.pl/pl/1520300/10106.

Zgłoszenia do Programu przyjmowane są pod adresem http://tdts.giodo.gov.pl/.

Jak dokonać zgłoszenia?

1. Wypełnij formularz zgłoszenia do Programu i WYŚLIJ.

2. SPRAWDŹ, czy otrzymałeś e-mail zwrotny i POTWIERDŹ REJESTRACJĘ, klikając link wskazany w treści e-maila.

3. SPRAWDŹ, czy rejestracja została potwierdzona i otrzymałeś kolejny e-mail z potwierdzeniem.

Autopromocja
Historia Uważam Rze

Teraz z darmową dostawą i e‑wydaniem gratis!

ZAMÓW

4. ZACHOWAJ WW. POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA.