Karolina Mitraszewska została w środę, 12 lutego 2020 roku, powołana na członka zarządu Nest Banku. Od tego dnia Mitraszewska odpowiada za pion operacji, logistyki, transformacji i IT (COO) – podał Nest Bank w komunikacie.

Mitraszewska pracuje w Nest Banku od 2 lat, a wcześniej była zatrudniona na stanowiskach kierowniczych w EY Audit, EY Business Advisory, Provident Polska, BZ WBK, Santander Bank. Posiada więc ponad 20-letnie doświadczenie w transformacji i rozwoju biznesu oraz wdrażaniu innowacji. Nowa członkini zarządu Nest Banku ma także bogate wykształcenie - jest doktorem nauk ekonomicznych, wykładowcą SWPS, absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen University i SWPS. Skończyła też Personal Leadership Programme w ICAN Institute.

- Karolina dała się poznać jako skuteczny menedżer i specjalista w zakresie transformacji i rozwoju biznesu. Doceniamy skuteczność z jaką potrafi wykorzystywać swoje doświadczenie zawodowe w budowaniu efektywnych rozwiązań biznesowych – powiedział Marek Kulczycki, prezes zarządu Nest Banku.

Mitraszewska z kolei chwali pracę w dynamicznie rozwijającym się Nest Banku, który posiada już w Polsce 183 placówek.

- W Nest Banku możemy działać zwinniej niż w wielkich bankach i być bliżej klienta. Mocno stawiamy na wygodne rozwiązania, wspierane przez technologie i oferujące dodatkową wartość dla klienta. Nominację do zarządu odbieram jako docenienie mojej dotychczasowej pracy oraz szansę na jeszcze większe zaangażowanie się w rozwój banku – skomentowała Karolina Mitraszewska.