Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.11.2015 21:00 Publikacja: 18.11.2015 21:00
Neel Kashkari zaczynał jako stażysta w Goldman Sachs. Fot. Jay Mallin
Foto: Bloomberg News
Nowym członkiem tej grupy jest mianowany w zeszłym tygodniu Neel Kashkari, nowy prezes oddziału Fedu w Minneapolis. Był on związany z Goldmanem początkowo jako stażysta, a później pracował w jego biurze w San Francisco, zajmując się m.in. doradztwem w sprawie fuzji i przejęć. Dzięki rekomendacji Hanka Paulsona, ówczesnego prezesa Goldman Sachs, a później (w latach 2006–2009) sekretarza skarbu USA, zdobył staż w Białym Domu i później dołączył do administracji Departamentu Skarbu. Po wybuchu kryzysu nadzorował program pomocy dla banków TARP.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Zgodnie z przewidywaniami, wstępną opinię unijnego trybunału na temat WIBOR w Polsce każda ze stron sporu interp...
Sądząc po reakcji giełdy, unijny trybunał nie pogrążył sektora bankowego. Ale też sprawa WIBOR nie została rozst...
Sektor finansowy jest coraz częściej atakowany przez cyberprzestępców. O incydencie poinformował największy pols...
Nowy Fundusz Bezpieczeństwa i Obronności ma dysponować ponad 5,5 mld euro. Finansowany będzie z KPO. Ustawa o FB...
Największy polski bank, PKO BP, poinformował o cyberincydencie. Nie dotyczył on systemów transakcyjnych banku, a...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas