Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.08.2017 16:47 Publikacja: 25.08.2017 16:40
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
Obligacje emitowane w ramach programu mogą być emitowane w trybie oferty publicznej lub przez proponowanie nabycia nie stanowiące oferty publicznej; będą oferowane wyłącznie inwestorom instytucjonalnym. Mogą być emitowane w jednej lub wielu seriach, w tym jako obligacje podporządkowane lub jako obligacje niepodporządkowane. Będą obligacjami niezabezpieczonymi, denominowanymi w złotych; mogą być oprocentowane lub emitowane z dyskontem; nie będą miały postaci dokumentu oraz mogą zostać wprowadzone do obrotu zorganizowanego na rynku obligacji Catalyst. Zarząd został upoważniony do określenia szczegółowych warunków programu, w tym do określenia daty lub dat emisji obligacji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rynek bankowy przechodzi rewolucję pokoleniową. Do 2035 roku, cyfrowo biegłe pokolenia Z i Alfa będą stanowić zn...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Spółki podpisały term sheet, co jest kolejnym krokiem w przygotowaniu przyszłej transakcji i zacieśnieniem wsp...
To nie będzie uderzenie w „złe banki”, to nie będzie windfall tax – zastrzega minister finansów Andrzej Domański...
Dla kogo korzystne jest kolejne orzeczenie unijnego trybunału w sprawie rozliczeń frankowiczów i banków? ZBP prz...
Angielski bank centralny utrzymał główną stopę procentową na poziomie 4,25 proc. podczas czwartkowego posiedzeni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas