Niższe kwoty - 3 tys. zł na okres 12 miesięcy-  najbardziej opłaca się pożyczyć w Credit Agricole. Bank oferuje Kredyt Powitalny z oprocentowaniem 0 proc. i bez kosztów prowizji. Z pożyczki sprzedawanej na specjalnych warunkach może skorzystać klient, który w czasie jej trwania zawrze umowę pożyczki gotówkowej w kwocie do 3 tys.  zł z okresem kredytowania nie dłuższym niż 12 miesięcy. Promocja trwa do końca marca br.

Najtańszego kredytu na kwotę 15 tys. zł z 3-letnią spłatą rat udzieli Alior Bank. Oprocentowanie Pożyczki Przymiarka wynosi 5 proc. Tyle samo procent prowizji bank pobiera za jej udzielenie.

W ramach tej oferty Alior udziela finansowania do maksymalnej kwoty 30 tys. zł, a kredyt należy zwrócić w ciągu 48 miesięcy.

Pięcioletni kredyt na kwotę 50 tys. zł najlepiej zaciągnąć w PlusBanku. Wyliczana przez bank rata kredytu Pięć Gwiazdek dla wskazanych parametrów jest najniższa na rynku i kształtuje się na poziomie 1 011 zł. Wliczone jest w nią oprocentowanie w wysokości 7,99 proc., bank nie pobiera prowizji. Kredyt Pięć Gwiazdek zaciągnąć można na okres od 3 do 120 miesięcy. PlusBank może pożyczyć od 800 zł do 150 tys. zł.

Jak podaje prezes Narodowego Banku Polskiego i przewodniczący Rady Polityki Pieniężnej Adam Glapiński, stopy procentowe w Polsce mogą pozostać niezmienione nawet do połowy 2019 r. Dla kredytobiorców, to dobra wiadomość. Niskie stopy procentowe oznaczają bowiem tańsze kredyty.

To dobry okres na zaciągnięcie i spłatę zobowiązań finansowych.