Nowa umowa została podpisana na siedem lat, a przeprowadzka zaplanowana jest na drugą połowę 2020 r. Getin daleko przeprowadzać się nie musi – dotychczasowa siedziba przy ul. Przyokopowej znajduje się bardzo blisko The Warsaw Hub, który powstaje tuż przy Rondzie Daszyńskiego.

Umowa najmu na obecną warszawską siedzibę kończy się w III kwartale 2020 r. Getin do kompleksu Warsaw Hub przeprowadzi się w drugiej połowie 2020 r. Koszt wynajmu będzie niższy niż obecnie, przy jednoczesnym zapewnieniu najnowszego rynkowego standardu w zakresie powierzchni biurowej. Oprócz centrali, w nowym budynku zlokalizowany zostanie również jeden z flagowych oddziałów banku.

Warsaw Hub to kompleks trzech wieżowców zlokalizowanych na warszawskiej Woli, w południowo – zachodniej części Ronda Daszyńskiego. Budynki będą połączone z Metrem bezpośrednim podziemnym przejściem. Wielofunkcyjna inwestycja składa się z 86-metrowego hotelu oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, które zostaną połączone przez pięciokondygnacyjne podium. Łączna powierzchnia inwestycji to 113 tys. mkw.

To nie jedyny bank, który ostatnio ogłosił przeprowadzkę. mBank przeniesie swoją centralę z ul. Senatorskiej na Prostą do wieżowca Mennica Legacy Tower. To wspólna inwestycja firm Golub GetHouse i Mennicy Polskiej. Kompleks składający się ze 130-metrowej wieży i sąsiadującego z nią 36-m budynku powstaje przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej. Do dyspozycji najemców będzie blisko 65 tys. mkw. powierzchni biurowej. Zakończenie budowy planowane jest na jesień tego roku. Z kolei nową siedzibę buduje BNP Paribas, również przy ul. Kasprzaka, nieopodal obecnej.