Nowy członek zarządu Nest Banku

Miłosz Bednarczyk dołączył do zarządu Nest Banku, będzie odpowiadał za pion finansów i zastąpił na tym stanowisku wiceprezesa Tomasza Maciejewskiego.

Publikacja: 22.09.2017 14:24

Miłosz Bednarczyk związany jest z Nest Bankiem od listopada 2015 r. Dołączył do organizacji jako Dyrektor Departamentu Planowania i Analiz Finansowych i odpowiadał dotychczas za wdrożenie efektywnej funkcji finansów zarządczych, zapewniającej zgodność podejmowanych decyzji z długoterminowymi celami finansowymi banku.

- Miłosz Bednarczyk jest menadżerem posiadającym szerokie kompetencje z zakresu finansów, planowania i analiz, które wprost przekładają się na maksymalizację wartości naszego banku– mówi Bartosz Chytła, Pierwszy Wiceprezes Zarządu Nest Banku. – Jesteśmy przekonani, że jako Członek Zarządu odpowiedzialny za Pion Finansów, będzie doskonale wspierał bank w realizacji celów strategicznych. Wierzymy, że godnie zastąpi na tym stanowisku Tomasza Maciejewskiego, któremu bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i unikalny wkład w rozwój Nest Banku – mówi Bartosz Chytła.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Banki
Alior Bank zniknie z rynku? Nie można tego wykluczyć
Banki
Cezary Kocik, prezes mBanku: Czas na jednolitą umowę kredytową
Banki
To koniec prawdziwej bankowości w Rosji. Reżim kładzie rękę na kontach
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Banki
Ważą się losy banków i kredytobiorców. Wskaźnik WIBOR oceni unijny Trybunał