fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Totalny odlot Marcina Mellera, czyli konkurs bez nagród

W Sieci Opinii
Ekspert od czasopism z gołymi paniami, skinów w garniturach i polityki Donalda Tuska zorganizował konkurs bez nagród, w którym próbuje rozprawić się z konkurencją swojego ukochanego "Wprost"

Marcin Meller: Konkurs bez nagród czyli Wasza opinia: która gazeta odleciała najbardziej w stronę raju narodowego: Nasz Dziennik, Gazeta Polska czy Uważam Rze.

Wierni ukochanemu celebrycie internauci postanowili spełnić jego życzenie, na wyścigi licytując, która z gazet najbardziej  „odleciała”. W tym rankingu wygrywa… tygodnik „Uważam Rze”. Cytujemy, zachowując pisownię oryginalną.

Adam Stolarz: Nie ma nic złego w raju narodowym ...oczywiście nie mowie tu o talibanie prawicowym czy "różowym" platformizmie

Marcin Mołek: Tak po za tematem: to tytuł gazety z błędem orograficznym - za to powinna być nagroda specjalna np. redagowanie słownika lub coś

Maciek Kowaliński: ?"Uważam Rze" jeszcze nie miałem przyjemności czytać. Co do pozostałych tytułów, to chyba bardziej odjechany jest "Nasz Dziennik". Po lekturze jednego numeru nie mogłem zasnąć, a jak już mi się udało to miałem koszmary.

Aleksandra Zielińska: Chciałam żądać zdefiniowania raju, ale w zasadzie jeżeli chodzi o odlot w nieistniejące - to zdecydowanie "Dziennik Polski"

Mateusz Bydłowski: Uważam rze nie da sie czytać. masakra. tak jedzie prawicą, że podczas czytania można sie udusic.

Krzysztof Arkadiusz Metody Bałękowski: Wszystkie gazety i tygodniki w Polsce są siebie warte. Nie ma w Polsce obiektywnego dziennikarstwa nigdzie. I to jest naszą największą tragedią. Po jednej stronie Wprost, Polityka i GW a po drugiej ND, GP i Uwazam Rze. Jaki to jest wybór? Żaden. Nad tym sie powinni państwo dziennikarze lepiej zastanowić, a nie prześcigać w tym kto swoją opcję ładniej będzie klepał po plecach. Syf.

Beata Grześkowiak: Wszystkie "trzy" nieobiektywne! A to niedawne powstanie "UR" to chyba PiS wspierał jakimiś tajemnymi pieniążkami aby zdążyć jeszcze przed wyborami a kolejną tubą propagandową. Dziękuję.

Marta Samborska: Warto czytać wszystkie trzy tytuły. Ubaw gwarantowany zawsze. Niezależnie od tego co się stało lub co się nie stało zawsze narobią dymu.
Zastanawiamy się, dlaczego redaktor Meller w swym konkursie nie uwzględnił jednego znamienitego tytułu. Dla nas zdecydowanie bezkonkurencyjnym w dziedzinie kreowania "narodowego piekła inaczej", mówiąc "Wprost" jest redaktor Tomasz Lis. A mówiąc poważnie - jak długo jeszcze Meller będzie musiał udowadniać partii rządzącej, że żałuje krytyki, jaką popełnił kiedyś również na Facebooku? A może to od ciągłych spotkań z Marią Czubaszek tak mu się pogorszyło? Przypominamy - to ta celebrytka, która chciałaby politycznym przeciwnikom "dawać w ryj".
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA