fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Mariusz Błaszczak: Opamiętajcie się. Wracajcie do klubu PiS

W Sieci Opinii
Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak na antenie TVP Info apelował do członków klubu „Solidarna Polska” o powrót do macierzystego klubu. Podkreślał, że ich zachowanie jest "nieuczciwe"
Wskazaliśmy drogę, wyciągnęliśmy rękę, zapraszamy do klubu parlamentarnego PiS. Dajemy czas, opamiętajcie się. Wracajcie do klubu PiS.
Poseł PiS przypominał, że posłowie mają czas do piątku:
Jest czymś absurdalnym, jeśli jedna partia polityczna ma dwa kluby parlamentarne w Sejmie. Dlatego komitet polityczny jedynie potwierdził ten fakt. Jeżeli jest im bliska jedność prawicy, jeżeli zgadzają się z tym, że na podziale prawicy zyskiwał będzie Donald Tusk i jego słaby rząd, niech wrócą. Do piątku czekamy na decyzje.
Błaszczak tłumaczył:
Na rozbiciu prawicy korzysta premier, który i tak ma komfortową sytuację - słaby PSL i poparcie w parlamencie przez SLD i Ruch Palikota. Rozbijanie klubu parlamentarnego to działanie na rzecz Donalda Tuska.
Andrzej Dera, członek klubu „Solidarna Polska” również na antenie TVP Info odpowiedział Mariuszowi Błaszczakowi. Jego zdaniem odroczenie wyrzucenia z partii jest wyłącznie próbą złamania solidarności wewnętrznej w klubie. Czy ktoś się wyłamie?
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA