fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Rusza budowa Amber Park w Krakowie

Ceny mkw. mieszkań w inwestycji Amber Park w Krakowie zaczynają się od 5040 zł
Materiały Inwestora
Osiedle przy ul. Bochenka postawi Gant Development. Generalnym wykonawcą jest Budopol Wrocław. Wartość kontraktu: 60,7 mln zł
Deweloper, giełdowa Grupa Deweloperska Gant, zawarła już umowę z firmą budowlaną Budopol Wrocław, która w 19 miesięcy na ponadhektarowej działce przy ul. Bochenka w Krakowie ma wybudować 388 mieszkań o powierrzchni od 27,1 do 91 mkw.
Łączna powierzchnia planowanych lokali (tzw. PUM) to prawie 20 tys. mkw. Projekt zakłada też budowę podziemnego garażu na 171 miejsc postojowych.
Mirosław Motyka, prezes zarządu spółki Budopol Wrocław informuje, że umowa dotycząca budowy Amber Park jest jednym z większych pojedynczych kontraktów w historii firmy. - Nasz portfel na 2012 i część 2103 roku szacujemy na ponad 250 mln zł - podaje prezes Budopolu Wrocław.
- Projekt Amber Park, który wszedł już do naszej oferty sprzedaży, cieszy się zainteresowaniem klientów m.in. dzięki atrakcyjnym cenom  - zapewnia Karol Antkowiak, prezes zarządu Gant Development.
Stawki za mkw. mieszkania  na tym krakowskim osiedlu zaczynają się od 5040 zł. W krakowskiej inwestycji dominują najczęściej poszukiwane mieszkania dwu- i trzypokojowe. Nie brakuje też kawalerek i lokali z czterema pokojami.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA